Konsoli, joka sopii kiinnitettäväksi seinälle, johon voidaan laittaa ylhäältä puulevy ja saada hylly helpompaan järjestelyyn esimerkiksi autotallissa tai kellarissa. Toimitetaan kolmessa koossa ja pinta on galvanoitu.

| vaihtoehto | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| vaihtoehto - tyyppi | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| Pintakäsittely | Zinek bílý |
| Avattu leveys | 250 mm |
| pituus | 255 mm |
| Materiaali | Ocel |
| Tyyppi | Držák |
| leveys | 250 mm |
| pakkauksen pituus | 15 |
| pakkauksen leveys | 12 |
| pakkauksen korkeus | 10 |
| pakkauksen paino | 0,38 |
Tämä verkkokauppa käyttää evästeitä, jotka auttavat sen moitteettomassa toiminnassa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja löydät tästä linkistä.