Yksinkertainen seinälle kiinnitettävä U-muotoinen koukku, jonka päässä on kuminen suojus; helpon asennuksen vuoksi toisen pään koukku on litistetty ja esiporattu rei'illä.

| vaihtoehto | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| vaihtoehto - tyyppi | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| Pintakäsittely | Zinek bílý |
| Avattu leveys | 260 mm |
| pituus | 300 mm |
| Materiaali | Ocel |
| Tyyppi | Držák |
| leveys | 260 mm |
| pakkauksen pituus | 15 |
| pakkauksen leveys | 12 |
| pakkauksen korkeus | 10 |
| pakkauksen paino | 0,237 |
Tämä verkkokauppa käyttää evästeitä, jotka auttavat sen moitteettomassa toiminnassa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja löydät tästä linkistä.