Staattinen kiinnityselementti, jossa on esiporatut reiät ja joka on valmistettu 4 mm teräslevystä. Kiinnitysjalka on ilman tappia ja soveltuu siten suorille ja kestävälle alustoille; yleensä kiinnitetään kemiallisen ankkurin tai proppujen ja ruuvien avulla. Kiinnityselementti sopii kantaviin rakenteisiin kuten puuvarastoihin, katoksiin, pergoloihin ja muihin.
| vaihtoehto | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| vaihtoehto - tyyppi | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| Pintakäsittely | Zinek bílý |
| Avattu leveys | 120 mm |
| pituus | 120 mm |
| Materiaali | Ocel |
| Korkeus | 125 mm |
| pakkauksen pituus | 15 |
| pakkauksen leveys | 12 |
| pakkauksen korkeus | 10 |
| pakkauksen paino | 1,317 |
Tämä verkkokauppa käyttää evästeitä, jotka auttavat sen moitteettomassa toiminnassa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja löydät tästä linkistä.