Staattinen ankkurielementti, jossa on esiporatut reiät ja joka on valmistettu 4 mm paksuisesta teräslevystä. Ankkurialusta on ilman tappiota, joten se soveltuu kiinnitettäväksi tasaisille ja lujille alustoille, ja se kiinnitetään yleensä kemiallisilla ankkureilla tai propuilla, jotka ovat ruuveilla. Ankkurielementti kantaa rakenteita, kuten puuvajat, avoimet katokset, pergolat ja muut puurakenteet. Tämän tyyppisen alustan etuna on, että kiinnitettävä materiaali on maanpinnan yläpuolella eikä altistu maaperän kosteudelle tai vedelle.
| vaihtoehto | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| vaihtoehto - tyyppi | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| Pintakäsittely | Zinek bílý |
| Avattu leveys | 140 mm |
| pituus | 120 mm |
| Materiaali | Ocel |
| Korkeus | 125 mm |
| pakkauksen pituus | 15 |
| pakkauksen leveys | 12 |
| pakkauksen korkeus | 10 |
| pakkauksen paino | 1,454 |
Tämä verkkokauppa käyttää evästeitä, jotka auttavat sen moitteettomassa toiminnassa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja löydät tästä linkistä.