Kulmarauta puuliitoksiin, erityisesti puusepän- ja muihin rakenteisiin, valmistettu 2 mm:n kuumasinkitystä teräslevystä, jossa esiporatut reiät nopeampaa asennusta varten. Kiinnitykseen käytä nauloja tai ruuveja, halkaisija 4 mm, tai kierretankoja.
| pakkauksen pituus | 15 |
| pakkauksen leveys | 12 |
| pakkauksen korkeus | 10 |
| pakkauksen paino | 0,109 |
| pituus | 70 mm |
| Materiaali | Ocel |
| Pintakäsittely | Zinek bílý |
| Avattu leveys | 55 mm |
| Paksuus | 2 mm |
| Tyyppi | Úhelníky |
| vaihtoehto | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
| vaihtoehto - tyyppi | Määrä pakkauksessa: 1 kpl |
Tämä verkkokauppa käyttää evästeitä, jotka auttavat sen moitteettomassa toiminnassa. Käyttämällä palvelujamme hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja löydät tästä linkistä.